Seramik Atölyesi

Çamurdan Gelen Sanat

Seramik Atölyesinde, katılımcılar öncelikle seramik çamuruyla ve elle şekillendirme teknikleriyle tanışarak temel üç boyutlu formları oluşturmayı öğrenirler. Zamanla çalıştıkları bu tekniklerle diledikleri formları oluşturma becerilerini elde ederler. Form şekillendirme teknikleriyle eş zamanlı olarak öğrenecekleri seramik dekorlama teknikleriyle birlikte, çamurla şekillendirdikleri ürünlerini renklendirmeye başlarlar. Genel olarak ve tabi ki katılımcıların yönelimleri doğrultusunda üretebilecekleri seramik çeşitleri, başta Mutfak seramikleri olmak üzere, dekoratif seramikler, seramik takı, seramik panolar ya da yüzeysel seramikler ve seramik heykellerdir.

Seramik Kursu - Özgürlük Atölyesi
Seramik Kursu - Özgürlük Atölyesi - 2

İstanbul, Kadıköy'ün Göztepe semtinde, Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Özgürlük Atölyesi'nde profesyonel eğitmenlerin elleri eşliğinde sanatsal seramik çalışmalar yaparak Seramik Kursu alabilirsiniz.


Seramik Atölyesi Hakkında

Merak Edilenler

Sıkça Sorulan Sorular

Kursları öğrenci sayısına bağlı olarak özel sınıflarda yapıyoruz.
Kayıttan önce hocayla tanışabilir, hatta ücretsiz deneme dersi yapabilirsiniz.
Bunu öğrencinin uygun olduğu güne ve saate göre ayarlayabiliyoruz.
Altı aylık veya yıllık kayıtlarda indirim uyguluyoruz. Detaylı bilgi için İletişim bölümünden bizimle irtibat kurabilirsiniz.
Yapılan ürünü öğrenci kendisi alabilir, evine götürebilir.
Grup dersleri var. En az 2 kişi olabilir. Seramik kursunda grup çalışması çocuklarda maksimum 4, yetişkinlerde 3 kişi.
Fırın ücreti almıyoruz.
Malzemeleri biz temin ediyoruz. Katılımcının istediği ama bizde mevcut olmayan farklı bir renk seçeneği veya ürün varsa bunu katılımcımız temin ediyor.

Seramik Atölyesi Fiyat Bilgisi

Ders programı ve fiyat bilgisi kişinin alacağı ders düzeyine ve ders saatine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin...

Merak Ettiğiniz Bir Şey mi Var?

Bize Sorun...

Seramik kursu hakkında aklınıza takılanları aşağıdaki iletişim formundan bize sorabilirsiniz.

    WhatsApp'tan İletişime Geçin