Atölyeler

Kendinizi geliştirin...

Özgürlük Atölyesi, çocuk ve bireylerin sosyalleşmesini amaçlayarak var olmuştur. Burada özgürlüğü keşfederek ve özgün çalışmalar yapılmaktadır.

Piyano Dersi

Piyano Kursu

Tüm dünyada, müziğin erken yaşta başlatılması için en uygun enstrüman olarak görülen piyano, okuma-yazma bilmeyen çocuklar tarafından başarıyla çalışılabildiği gibi, yetişkinlerin müzik çalışmalarına başlamaları sürecinde önemli rol oynar…İNCELE + »
Seramik Kursu

Seramik Kursu

Katılımcılar öncelikle seramik çamuruyla ve elle şekillendirme teknikleriyle tanışarak temel üç boyutlu formları oluşturmayı öğrenirler. Zamanla çalıştıkları bu tekniklerle diledikleri formları oluşturma becerilerini elde ederler…İNCELE + »
Şan Dersi

Şan Kursu

Şan dersinin amacı aslında sesi büyütmek ve sesi kuvvetlendirmektir. Akademik olarak eğitim almış eğitmenlerimiz eşliğinde en doğru teknikler ile en sevdiğiniz şarkıları Özgürlük Atölyesi’nde birebir olarak çalışma imkanına ulaşan öğrencilerimize siz de katılın…İNCELE + »
Bateri Kursu

Bateri Kursu

Bateri çalma deneyimini eğlenceli bir hale getirirken, aynı zamanda bateri dersi alan kişinin teknik ve müzikal olarak doğru temeli öğrenmesi başlangıç seviyesi bateri dersinin ana hedefidir. Temel bilgiler ve doğru teknik alışkanlığın geliştirilmesinin, başlangıç seviye bateri dersi alan öğrencinin gelişiminde çok önemli bir yeri vardır…İNCELE + »
Resim Kursu

Resim Kursu

Resim Atölyeleri kişilerin kendilerini keşfetmeleri ve akademik hazırlık olarak ikiye ayrılmaktadır.

Hayatına renk katmak isteyen her yaştan bireylerin ve çocuklarının yeteneklerini keşfetmelerini amaçlıyoruz. Burada istediğiniz konudan başlayarak, istediğiniz boyayı seçerek, istediğiniz alana çalışma yapabilirsiniz. Bu atölyede tamamen özgürüz. Kendinizin ve çocuğunuzun özgürlüğünü keşfetmeye ne dersiniz?

Akademik hazırlık olarak ise hayat koşturmacasında hedeflerinin başına görsel sanatları yerleştirmiş öğrencilere, lisans ve yüksek lisansını Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi – Resim Bölümü olarak tamamlamış eğitmenimizle destek olmayı sağlıyoruz. Sizleri de bu yolculuğu birlikte paylaşmaya bekliyoruz.İNCELE + »

Gitar Kursu

Gitar Kursu

Gitar kurslarımız her yaş grubuna açıktır. Yeni başlayanlardan ilerletmek isteyen amatör müzisyenlere, konservatuvar ve müzik okullarına hazırlanmak isteyen gençlerden eğitim almış üst düzeydeki yorumculara kadar her seviyede eğitim verilmektedir…İNCELE + »
WhatsApp'tan İletişime Geçin