Hakkımızda

Özgür çocuk, mutlu birey!

Özgürlük Atölyesi ilk tohumları, Şubat 2020’de Betül Ketenci ve Elçin Yetimoğlu arasında yapılan kurucu ortaklığı ile atıldı.
Betül Ketenci hayat amacı içerisinde yapmak istediklerini keşfederken, bu atölyenin hayalini kurdu. Çocukluk hayali olan bu sanat atölyesini hayata geçirmeye karar verdi.
Her bireyin özel, değerli olduğu, eşit eğitim ve sosyal haklara sahip olması inancını benimseyen iki yakın arkadaşın yolları bu bahçede kesişti.

vizyon

Vizyonumuz

Hayal dünyasını keşfeden, özgürce düşündüğünü paylaşabilen, mutlu ve sosyal bireyler yetiştirmek temel amacımızdır.

Rutin okul ve iş hayatı ile tek düze bir yaşamın içine sanat katmayı hedefleyerek bu yola çıktık. Çocuk ve yetişkinlere özel, bireysel ve grup etkinliklerimizle kendilerini keşfetmeyi sağlayarak sanatla iç içe olmalarını, hayatlarına renk dokunuşları yapmayı hedeflemekteyiz.

misyon

Misyonumuz

Özgürlük Atölyesi olarak bireylerin hayal dünyasını hayata geçirme arzu ile yola çıkarak kendilerini keşfetmelerini görev edindik.

Çocuk ve yetişkin bireyleri, bireysel/grup sanat atölyeleri ile destekleyerek okul/iş hayatının monoton dünyasından ayırıp, sanatın renkli, enerji dolu notalarından oluşan, sosyal bir ortamda buluştukları bir ortam hazırladık. Burada bireylerin müzik, resim, mandala, seramik etkinlikleri dışında nefes terapisi, reiki gibi iç dünyanın derinliklerine inip, bir nefeslik mola vermelerini amaç edinmekteyiz.

BİZ KİMİZ?

Özgürlük Atölyesi Hakkında

Özgürlük Atölyesi bir Sanat ve Kişisel Gelişim atölyesidir.
5 yaştan itibaren çocukların, genç ve yetişkinlerin katılabileceği, bireysel ve grup çalışmalarından oluşan bir oluşumdur.

Sanat, el becerisi ve kişisel gelişim üzerine çalışmalara başlamış olduğumuz atölyemizde güler yüzlü eğitmenlerimiz ile 5 yaştan itibaren çocuk, birey ve özel bireyler için her yaştan etkinlikler düzenlemekteyiz.
Amacımız, bireylerin sanatla kaynaşarak, monoton hayatın karanlık renkleri dışında rengarenk bir dünyada kendilerini fark etmek, eşsiz notaların arasında yapabileceklerinin fazlası oldukları sosyal birey, sosyal çevre oluşturmaktır.

0
+
Atölye
0
+
Ürün
0
+
Mutlu Birey

Bu atölyede neler var?

Müzik Atölyeleri
Seramik Atölyeleri
Resim Atölyeleri
Çiçek Tasarımı Atölyeleri

Özgürlük Atölyesi şu anda 5 yaştan itibaren herkese açık, “özel” olan çocuklarımıza/gençlerimize pozitif ayrımcılık yaparak faaliyetlerine başlamıştır.

Özgürlük Atölyesi - Piyano ve Gitar Kursu
Özgürlük Atölyesi - Çocuk Yogası
Özgürlük Atölyesi - Seramik Kursu
WhatsApp'tan İletişime Geçin