Piyano Atölyesi

Parmaklarının ucundaki orkestranın farkında mısın?

Vücut koordinasyonunun gelişmesi, yaratıcılık duygusunun gelişimi, soyutlama yeteneği, sayısal zekanın gelişimi vb gibi yararları bilimsel çalışmalarla da kanıtlanmış olan piyano eğitimi, özellikle gelişme çağında olan çocuklarımız için çok yararlıdır. Erken yaşlarda eğitime başlamak şüphesiz bir avantajdır fakat bu durum daha ileri yaşlarda enstrüman öğrenmenin çok daha zor olacağı anlamına gelmemektedir. Atölyemizde yediden yetmişe her yaş grubu için piyano eğitimi verilmekte olup, yıl sonu konserlerimizle de bu çalışmaların ürünleri seyirci karşısında sunulmaktadır.

Piyano Kursu - Özgürlük Atölyesi

Ses eğitimi, şarkı söylemenin en önemli parçasıdır. Doğru ses ve nefes teknikler öğrenmek, öğrencinin performansında gözle görülür bir fark yaratır. Ses eğitimi öğrencilerimize öncelikle doğru nefes almayı ve nefesi doğru kullanarak sesi yönetmeyi öğretmeyi amaçlar.

Ses egzersizleri ve artikülasyon çalışmalarıyla öğrenci doğru şarkı söylemeyi öğrenir. Derslerimizde önce nefes çalışmaları sonra ses egzersizleri, öğrencinin isteğine göre eser/şarkı çalışmaları şeklinde derslerimiz işlenmektedir.

Konuşmacı, öğretmen gibi sesini daima kullanmakta olan meslekler ya da ses rahatsızlığı olan öğrencilerle ses kaslarını güçlendirmeye ve doğru nefes ile sesi doğru yönetmeye yönelik çalışmalar yapmaktayız.

İstanbul, Kadıköy'ün Göztepe semtinde, Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Özgürlük Atölyesi'nde yeni nesil Kurzweil marka piyanoda profesyonel eğitmenler eşliğinde Piyano Eğitimi alabilirsiniz.


Müzik Atölyesi Hakkında Merak Edilenler

Sıkça Sorulan Sorular

Kursları öğrenci sayısına bağlı olarak özel sınıflarda yapıyoruz.
Kayıttan önce hocayla tanışabilir, hatta ücretsiz deneme dersi yapabilirsiniz.
Bunu öğrencinin uygun olduğu güne ve saate göre ayarlayabiliyoruz.
Altı aylık veya yıllık kayıtlarda indirim uyguluyoruz. Detaylı bilgi için İletişim bölümünden bizimle irtibat kurabilirsiniz.
Belli bir ücret karşılığında atölyemizi kullanabilirsiniz.

Piyano Atölyesi Fiyat Bilgisi

Ders programı ve fiyat bilgisi kişinin alacağı ders düzeyine ve ders saatine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin...

Merak Ettiğiniz Bir Şey mi Var?

Bize Sorun...

Piyano kursu hakkında aklınıza takılanları aşağıdaki iletişim formundan bize sorabilirsiniz.

    WhatsApp'tan İletişime Geçin