Gitar Atölyesi

Kalbine en yakın enstrüman olduğunu biliyor muydun?

Müzikal etkinlikler, beynin neredeyse tüm kısımlarını kapsamaktadır. Gitar ise, müziğin geneli içerisinde büyük bir yere ve öneme sahiptir.Gitar eğitimlerimizde; öğrencilerimizin müzikal gelişimlerinin yanı sıra, düşünsel etkinliklerini artırmayı; sosyolojik ve psikolojik gelişimlerini sağlamayı amaçlıyoruz. Derslerimizi; hem teorik, hem de pratik olarak gerçekleştiriyoruz.

Gitar Kursu - Özgürlük Atölyesi

Kendine has yumuşak bir sesi olan bu enstrümanı öğrenciler gittikleri her yere beraberlerinde götürüp, çalıştıkları eserleri sevdikleriyle her zaman paylaşabilirler.

Popüler müzik müfredatımıza; nota ve tab eğitimi, melodi ve ritim kalıpları, temel basit akor kurulumlarıyla başlanmaktadır.

Ayrıca yılsonu etkinliklerimizde, öğrencilerimizin orkestra içerisinde ve solo çalmasını sağlayarak ilk konser deneyimlerinde onlarla birlikte olmayı amaçlıyoruz.

İstanbul, Kadıköy'ün Göztepe semtinde, Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Özgürlük Atölyesi'nde geniş ve rahat sınıflarda, profesyonel eğitmenler eşliğinde Gitar Dersi alabilirsiniz.


Müzik Kursları Hakkında Merak Edilenler

Sıkça Sorulan Sorular

Kursları öğrenci sayısına bağlı olarak özel sınıflarda yapıyoruz.
Kayıttan önce hocayla tanışabilir, hatta ücretsiz deneme dersi yapabilirsiniz.
Bunu öğrencinin uygun olduğu güne ve saate göre ayarlayabiliyoruz.
Altı aylık veya yıllık kayıtlarda indirim uyguluyoruz. Detaylı bilgi için İletişim bölümünden bizimle irtibat kurabilirsiniz.
Belli bir ücret karşılığında atölyemizi kullanabilirsiniz.

Gitar Kursu Fiyat Bilgisi

Ders programı ve fiyat bilgisi kişinin alacağı ders düzeyine ve ders saatine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin...

Merak Ettiğiniz Bir Şey mi Var?

Bize Sorun...

Gitar kursu hakkında aklınıza takılanları aşağıdaki iletişim formundan bize sorabilirsiniz.

    WhatsApp'tan İletişime Geçin