Müzik Atölyeleri

Piyano Dersi

Piyano Kursu

Tüm dünyada, müziğin erken yaşta başlatılması için en uygun enstrüman olarak görülen piyano, okuma-yazma bilmeyen çocuklar tarafından başarıyla çalışılabildiği gibi, yetişkinlerin müzik çalışmalarına başlamaları sürecinde önemli rol oynar…İNCELE + »
Şan Dersi

Şan Kursu

Şan dersinin amacı aslında sesi büyütmek ve sesi kuvvetlendirmektir. Akademik olarak eğitim almış eğitmenlerimiz eşliğinde en doğru teknikler ile en sevdiğiniz şarkıları Özgürlük Atölyesi’nde birebir olarak çalışma imkanına ulaşan öğrencilerimize siz de katılın…İNCELE + »
Bateri Kursu

Bateri Kursu

Bateri çalma deneyimini eğlenceli bir hale getirirken, aynı zamanda bateri dersi alan kişinin teknik ve müzikal olarak doğru temeli öğrenmesi başlangıç seviyesi bateri dersinin ana hedefidir. Temel bilgiler ve doğru teknik alışkanlığın geliştirilmesinin, başlangıç seviye bateri dersi alan öğrencinin gelişiminde çok önemli bir yeri vardır…İNCELE + »
Gitar Kursu

Gitar Kursu

Gitar kurslarımız her yaş grubuna açıktır. Yeni başlayanlardan ilerletmek isteyen amatör müzisyenlere, konservatuvar ve müzik okullarına hazırlanmak isteyen gençlerden eğitim almış üst düzeydeki yorumculara kadar her seviyede eğitim verilmektedir…İNCELE + »
WhatsApp'tan İletişime Geçin