Tolga Durdağ

Tolga Durdağ

Tolga Durdağ

Müzik Eğitmeni


İletişim Bilgileri

Tolga Durdağ ile iletişim kurabileceğiniz farklı irtibat yolları...

E-Posta Adresi:

tolga@ozgurlukatolyesi.com

Hakkında

Özgürlük Atölyesinin müzik eğitmeni ve hocası Tolga Durdağ Hocamızı size tanıtalım:

Aralık 1978 doğumlu sanatçı, müzisyen olan Durdağ, müzik eğitimini İ.T.Ü.T.M. Devlet Konservatuvarını tamamladıktan sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvar'ın da Yüksek Lisans derecesi almayı hak kazanmıştır. Bu eğitimi devam ederken, SAE Institute İstanbul ‘da Audio Engineering derecesi ile mezun olmuştur.

Bir çok farklı müzik tarzı ve bu tarzların önünde gelen müzisyenleriyle sahne ve stüdyo çalışmaları gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bilgisayar teknolojilerine olan merakı dolayısıyla halen Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Teknoloji Bölümü Web Tasarımı ve Kodlama Programına devam etmektedir. Ayrıca I.T.U Miam doktora programına devam edecektir. Yurt içi ve Yurt dışı müzik çalışmaları devam etmektedir.

Kitap tutkusu yazarlığın, sinemaya olan tutkusu ise senaryo yazarlığı ile film müziği besteciliği bakımından önemli eğitimler almasının önünü açmış, bu alanlarda da çalışmalar yapmasını sağlamıştır. Atölyemiz bünyesinde, Temel Müzik Teorimi Eğitiminin yanı sıra Armoni, Gitar, Bas Gitar, Piyano ve Şan Dersleri vermektedir.


Eğitim ve Kariyer Hayatı

Tolga Durdağ'ın eğitim ve kariyer hayatı...

1

İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı

2

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı

Yüksek Lisans
3

SAE Institute İstanbul

Audio Engineering
4

Anadolu üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi

Web Tasarımı ve Kodlama Programı
WhatsApp'tan İletişime Geçin