Elif Erkekkol

Elif Geçili Erkekkol'un Özgeçmişi

Elif Erkekkol

Elif Erkekkol

Profesyonel Yaşam Koçu


İletişim Bilgileri

Elif Geçili Erkekkol ile iletişim kurabileceğiniz diğer irtibat yolları...

E-Posta Adresi

elif@ozgurlukatolyesi.com

Hakkında

Her insanın eşsiz ve müthiş bir potansiyele sahip olduğu temeline dayanarak, kişilerin kendilerini ve potansiyellerini fark etmelerine, istedikleri hayatı tercih etmelerine, anlamlı bir hayat sürmelerine dair çıktıkları yola eşlik etmek için, Elif Erkekkol, Profesyonel Koçluk çalışmaları ile Özgürlük Atölyesi'nde bizlerle olacak...

Kocaeli Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği 2005 mezunu; Sabancı Üniversitesi – Executive MBA 2016 mezunudur. Bunlara ek olarak MBA programı kapsamında, MIT (Massachusetts Instute of Technology)’de Liderlik, Girişimcilik ve Organizasyonel Davranış eğitimlerini almıştır.

14 yıllık çalışma hayatı boyunca Otomotiv sektöründe proje yönetimi, mühendislik, satış, iş geliştirme ve dijital dönüşüm alanlarında hem mühendislik hem de yöneticilik yapmıştır.

Koçluk alanında en iyi okullardan biri olan CTI (Coaches Training Institute) okulundan Co-Active Coaching eğitimi almıştır. Aynı zamanda Liderlik ve Takım Çalışması eğitimleri vermekte, Operasyonel Mükemmellik, Proje Yönetimi ve Girişimcilik konularında danışmanlık ve mentörlük yapmaktadır.


Eğitim Kariyeri

ICF onaylı CTI - CoActive Coaching eğitimi almış Co-Active Koç Elif Geçili Erkekkol'un eğitim kariyeri...

2005

Kocaeli Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği

2005 yılında Kocaeli Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.
2016

Sabancı Üniversitesi – Executive MBA

216 yılında Sabancı Üniversitesi – Executive MBA mezunudur.
WhatsApp'tan İletişime Geçin